"Тасқала аудандық білім бөлімі" ММ

A- A A+

"Тасқала аудандық білім бөлімі" ММ

ГУ "Таскалинский районный отдел образования"

Біздің сайтқа қош келдіңіздер!

Қамқоршылық кеңес құрамы

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

1 қосымша

 

Сәулет мектеп лицейі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Наурзов Ақылбек Мұхитович – «ҚазТрансГазАймақ» Батыс Қазақстан өндірістік филиалының Тасқала газ шаруашылығының директоры, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Баймағамбетов Қайыржан Мухамбетжанович – зейнеткер, қамқоршылық кеңес мүшесі,

  3. Бисалиева Жанна Казбековна – «Бахтияр» жеке кәсіпкерлік иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Дуйсенгалиев Бейбит Каиргалиевич – Тасқала аудандық аумақтық инспекция бастығы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Куанышкалиев Нурбулат Елеусинович – «Интергаз Цент Азия» акционерлік қоғамының машинисті, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Қойшығалиев Миржан Хаирович – Ақтау орта мектеп балабақша-кешенінің АӘД пәні мұғалімі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Шакиров Талгат Аскарович – Шежіш ауылдық округінің әкімі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Шукуров Самиголла Рахметулович – аудандық ауыл шаруашылық бөлімінің басшысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Хасанов Марат Жаскайратович – «Амина» жеке кәсіпкер иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

2 қосымша

 

Қ.Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Исмагулов Давлеткали Чайпалиевич – «Тасқала» ЖШС заңгер, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Дуйсалиева Баян Сагидуллаевна – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Хасанова Ленда Казыевна – Тасқала аудандық ауруханасының медбикесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Мамбетов Бауыржан Кимович – «Құлагер» жеке кәсіпкерлік иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Смагулова Нурия Карасаевна – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Каберова Құралай Кыдыргалиевна – «Бөбек» балабақшасының медбикесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Алдабергенова Нурила Жарасовна – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Шохиева Майра Сматиллаевна – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Зекенова Мейрамгуль Агбаевна – «Бөбек» балабақшасының тәрбиеші, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

3 қосымша

 

С.Жақсығұлов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Дюсенгалиев Асланбек Шарипович – Тасқала аудандық сотының төрағасы,қамқоршылық кеңес төрағасы,

  2. Туркешева Асель Аскарқызы – «Туркешев» жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Тельнов Павел Сергеевич«Тельнов» жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Касимов Арман АйжарыковичАудандық ішкі істер бөлімінің жергілікті полиция майоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Нигметова Карлыгаш Туяковна – Статистика басқармасының бухгалтері, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Сабирова Лаура Бисенбаевна – Тасқала аудандық архивінің архивисті, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Шинбаева Гаухар Жанияровна«Шинбай» ЖШС директоры, қамқоршылық кеңесмүшесі;

  8. Тастембекова Людмила Владимировна – Аудандық экономика және қаржы бөлімінің басшысы қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Капарова Оксана Талгатовна – Аудандық білім бөлімінің экономисті, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

4 қосымша

 

Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Мусенов Нариман Дуйсекешович – «Луч» ЖШС басшысы, қамқоршылық кеңестөрағасы,

  2. Ниталиев Жасдаурен Уразгалиевич – аудандық ІІБ жасөспірімдер инспекторы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Нурмаков Аскар Габдрахимұлы – аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесінің басшысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Камелешева Надия Абдуллаевна – мектепшілік ата-аналар комитетінің төрайымы қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Фролов Владимир Викторович – аудандық маслихатының депутаты, қамқоршылық кеңесмүшесі;

  6. Жардемова Назгуль Сериковна – аудандық «Екпін» газетінің бас редакторы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Бупениязова Райхан Адильжановна – Ы.Алтынсарин ат.ОМ педагог-психологі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Менешева Асия Укасовна – «Менешева» ЖК директоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Азангалиева Айгуль Абдрахмановна – ардагер ұстаз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

5 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Ақтау мектеп балабақша кешені бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Шинбаев Нұрбек Асылбекұл – «Шынбай» шаруа қожалығының басшысы, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Сариев Абат Мағауұлы – Ақтау ауылдық округінің бас маманы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Кадыров Берік Мақсотұлы – ауылдық учаскелік инспектор, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Иргалиева Гүлнар Меңдіғалиқызы – жұмыссыз, ата-аналар комитетінің төрайымы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Темирбеков Берік Сағынтайұлы – «Темірбек» шаруа қожалығының басшысы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Утегалиева Мастура Муратқызы – жұмыссыз, ата-аналар комитетінің мүшесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Салимова Гульстан Серікқызы – жұмыссыз, ата-аналар комитетінің мүшесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Бақытжанова Баян Нұрмұханқызы – жұмыссыз, ата-аналар комитетінің мүшесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Уналиева Гульмира Маратовна – жұмыссыз, ата-аналар комитетінің мүшесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

6 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Совхоз мектеп балабақша кешені бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Кондудаев Замир Ғалымұлы – ата-аналар көмитетінің төрағасы, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Тулепкалиев Ерік Тілекбайұлы – Қазақстан ауылдық округінің әкімі, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  3. Қодаров Ақылбек Еслямғалиұлы – Қазақстан ауылдық округінің маслихат депутаты,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Иманғалиев Серік Абрахманұлы – Қазақстан ауылдық учаскелік инспекторы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Мальтиев Асқар Нығметұлы – «Армат» шаруашылық қожалығының иесі, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  6. Кажғалиева Нұрғанша – жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Марченко Михаил Вальевич – «Жұмалы» шаруашылық қожалығының иесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Ерниязов Нұртай Мақсотұлы – «Мақсот» қосалқы шаруашылық иесі, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  9. Валиева Гүлжан Романқызы – жеке кәсіпкер «Валива» ЖК, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

7 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Амангелді мектеп балабақша кешені бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Ажгалиева Сайлаш Гумаровна – зейнеткер, әйелдер кеңесінің мүшесі, қамқоршылықкеңес төрағасы;

  2. Маширов Тельман Гумарович – зейнеткер, ақсақалдар кеңесінің мүшесі, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  3. Нықбаев Роман Бақтыгереевич – Амангелді ауылдық округінің учаскелік инспекторы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Мажитов Бақытжан Ибрагимович – «Интергаз Центральная Азия» АҚ ГКС-4 мекемесінің басшысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Искалиева Гүлсім Салихатқызы – Амангелді ауылдық округінің кітапхана меңгерушісі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Бектемисов Салауат Бақтыгалиевич – Амангелді ауылдық округі әкімінің бас маманы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Сергазиева Зульфия Шәріпқызы – жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Рисова Жанна Казбековна – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Беркімбаев Нұркелді Нұрлауұлы – Амангелді ауылдық округі мәдениет үйінің қызметкері, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

8 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Шежін мектеп балабақша кешені бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Жұмашев Нұртай Сапиоллаұлы – «ЛАЙГЭ» ЖШС директоры, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Шакиров Талғат Асқарұлы – Шежін ауылдық округінің әкімі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Гиметдинов Анарбек Базарбайұлы – Шежін ауылдық округінің мәслихат депутаты,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Нұржанова Гүлдана Боранбайқызы – Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінің бөлім басшысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Шакаева Динара Жексенғалиқызы – облыстық оқу әдістемелік кабинетінің әдіскері,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Жұмашева Мергуль Максимовна – ата-аналар кеңесінің төрайымы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Мамбетов Нұрлан Серікқалиұлы – «Брокер Сервис» ЖК директоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Дускалиев Асқар Мұхамбетұлы – «Дускалиев» ЖК директоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Утешев Орынбасар Қанафияұлы – «Эль Том Из» шаруа қожалығының иесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;



Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

9 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Мереке мектеп балабақша кешені бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Хасанов Марат Жасқайратұлы – «Амина» жеке кәсіпкерінің басшысы, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Жанжигитова Қарлығаш Ерсаиновна – ауылдық жастар орталығының жетекшісі, ата – аналар комитетінің төрайымы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Ажгиреев Адильбек Жанибекович – Мереке ауылдық округі әкімінің бас маманы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Имашев Нурлан Бактыгалиевич – жергілікті полиция қызметкері, майор, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  5. Джаманкулова Акзия Кайдаровна – ауылдық әлеуметтік инспектор, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Куйчегулов Едыге Кауенович – «Мереке» жеке шаруашылығының басшысы, Мереке ауылдық округінің ақсақалдар кеңесінің төрағасы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Адилова Жеміс Тілекешевна – Мереке ауылдық округінің әйелдер кеңесінің төрайымы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Кужабергенова Жанаргуль Пангереевна – ата – аналар комитетінің мүшесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Альмурзин Жарқын Мағазович – «Жәңгірхан» жеке шаруа қожалығының басшысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

 



Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

10 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Оян мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Габбасов Дінбаян Хабенұлы – ақсақалдар кеңесінің төрағасы, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Кадыров Берік Мақсотұлы- Қосшы ауылдық округіның учаскелік полиция инспекторы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Казбеков Асылхан – Қосшы ауылдық округінің мәдениет үйінің директоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Зиналиева Ақырыс Жанашқызы – жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Габдуллин Жеңіс Оралбайұлы – «Болашақ» шаруа қожалық иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Теміралиев Дархан Жасқайратұлы – ата-аналар комитетінің төрағасы, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  7. Хабенова Алтынгул Ақболатқызы – Қосшы ауылдық округінің бас маманы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Казбеков Мейірбек Мұратұлы – «Казбеков» шаруа қожалық иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Зайнуллина Алмаш Керпенқызы – ата-аналар комитетінің мүшесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;



Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

11 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Шипов мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Кушалиев Ақан Теміртай – «Гүлден» жеке шаруашылық иесі, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Губашев Мендыхан Бекболатович – Мерей ауылдық полиция инспекторы, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  3. Увалиева Гүлнар Жұмахмет – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Сарбалинова Айгул Темірхан – ауылдық әйелдер кеңесінің төрайымы, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  5. Ахметкалиев Амангелді Салімгеревич – «Топан» ЖШС комерциялық директоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Медресова Бақытжамал – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Куанова Эльмира Бауыржановна – жұмыссыз, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Хамиева Лилия Сергеевна – «Айгөлек» балабақшасының медбикесі, қамқоршылықкеңес мүшесі;

  9. Каналиева Гүлназ Аманаевна – Мерей ауылында дүкенші, қамқоршылық кеңес мүшесі;



Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

12 қосымша

 

Жалпы орта білім беретін Семиглавый Мар мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Нуртазин Асылбек Сүйеуович – зейнеткер, ақсақалдар кеңесінің төрағасы, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Аманбаев Сартау Жолдауұлы – Аудандық маслихат депутаты, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Киматов Махамбет Ноянович – Достық ауылдық округінің учаскелік инспекторы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Зулкашев Аманжол Қайратович-Достық ауылдық округінің әкім аппаратының бас маманы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Аюпов Казбек Талапович – Достық ауылдық округінің мәдениет үйінің директоры, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Бектияров Қайзолла Бектиярович – «Қара Бура» шаруа қожалығының иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Ишимова Айнагуль Маратовна – ауылдық кітапхана меңгерушісі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Утегалиева Сауле Сериковна – «Утегалиева С.» жеке кәсіпкер иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Уразаева Сара Әженовна – «Керемет» жеке кәсіпкериесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;



 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

13 қосымша

 

Жалпы білім беретін Родник негізгі мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Аяпбергенов Наурызғали Камешович – «Қамеш» жеке қожалық иесі, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Асанова Нуржамал Сагынгалиевна – ауыл кітапханашысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Хасанов Нұрлан Мурзагалиевич – «Ақ бидай» жеке қожалығының иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Джуматаев Галымжан Гайсиевич – ауыл ақсақалы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Ялпаков Арыстан Мендешевич – «Жалғас» жеке қожалығының иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Иргалиев Сапаргали Сагынгалиевич – «Қара бөгет» жеке қожалығының иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Тулақбаева Айгул Максотовна – ауыл тұрғыны, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Габжанова Айжан Мендешевна – ауыл тұрғыны, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Тулақбаева Аймекен Какиевна – жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;



Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

14 қосымша

 

Жалпы білім беретін Кузнецов негізгі мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Тюлегалиев Нуржан Каиргалиевич – «Тулегалиев» жеке шаруашылық иесі,қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Нургалиев Орынгалий Абылкаирович – «Нургалиев» жеке шаруашылық иесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Таскалиева Айнура Кусаиновна – «Валерий» жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Шунаева Айтканым Шурковна – ата-аналар комитетінің мүшесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Хайруллин Бауржан Каримович –Кузнецов негізгі мектебінің операторы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Стольникова Нина Викторовна – Бірлік ауылының ардагерлер кеңесінің төрағасы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Листкова Татьяна Алексеевна – Бірлік ауылының ардагерлер кеңесінің мүшесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Досалиев Абылхасан Бактыгалиевич – Бірлік ауылының ардагерлер кеңесінің мүшесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Байбулатов Тимур Булатович – Білім ауылының мәдение үйінің аккомпониаторы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

 

 

 

Аудандық білім бөлімінің

2017 жылғы «____»__________

____бұйрығымен бекітілген

15 қосымша

 

Жалпы білім беретін Крутой негізгі мектебі бойынша қамқоршылық кеңес құрамы:

  1. Альменева Алия Неткалиевна – «Альненева» жеке кәсіпкерлік иесі, қамқоршылық кеңес төрағасы;

  2. Мамбетов Есим Каренович – «Карен» жеке шаруашылық қожалығының иесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  3. Умарова Гульсара Жумабаевна – Крутой негізгі мектебі директорының шаруашылық жөніндегі орынбасары, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  4. Джубанышкалиев Ержан Бакитович – «Джубанышкалиев» жеке шаруашылық қожалығының иесі, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  5. Изгалиев Берик Бисенбаевич – Ынтымақ ауылының кітапханашысы, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  6. Джубандыков Замир Талапович – «Замир» жеке шаруашылық қожалығының иесі,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  7. Мергалиева Алтынай Капсалыковна – Крутой негізгі мектебінің еден жуушы,қамқоршылық кеңес мүшесі;

  8. Есекенова Жайнагуль Каримовна-«Айдын» жеке кәсіпкер, қамқоршылық кеңес мүшесі;

  9. Изгалиев Ерлан Есенгалиевич – Крутой негізгі мектебінің газ операторы, қамқоршылық кеңес мүшесі;